Kviečiame į nemokamą vebinarą: kaip pagreitinti kasdienių verslo problemų sprendimą su dirbtiniu intelektu?

Finbee vebinaras

Vebinaro data: lapkričio 27 d. 15.00 val.

Registracija

Užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųsta nuoroda. Jei negalėsite dalyvauti vebinaro metu, užsiregistruokite ir gausite įrašą, kurį galėsite peržiūrėti Jums patogiu metu.

Šiame vebinare sužinosite, kaip dirbtinis intelektas (DI, angl. AI) gali tapti efektyviu pagalbininku smulkiam ir vidutiniam verslui, sprendžiant kasdienes problemas. Vebinaras skirtas verslo vadovams, kurie neturi daug laiko, tačiau nori sužinoti, kaip DI gali padėti optimizuoti verslo valdymo procesus paprastais ir lengvai pritaikomais būdais. Dalyviai gaus 10 praktiškų patarimų, kaip naudoti nemokamus arba prieinamus DI įrankius, kurie gali pagreitinti tokius darbus kaip pardavimai, klientų aptarnavimas, finansų valdymas ir kitos kasdienės užduotys.

Vebinaro metu aptarsime paprastus, realiame gyvenime pritaikomus DI sprendimus, kurie gali būti naudojami be jokių techninių įgūdžių. Pasidalinsime, kaip derinti tokius įrankius kaip ChatGPT ir kitus nemokamus DI sprendimus, kad jie palengvintų kasdienes užduotis, padidintų darbo efektyvumą ir leistų daugiau dėmesio skirti strateginiams verslo aspektams.

Vebinaro metu sužinosite:

  • 10 pagrindinių smulkaus ir vidutinio verslo iššūkių ir kaip juos greičiau spręsti naudojant DI įrankius.
  • Kaip lengvai pradėti naudotis DI įrankiais, tokiais kaip ChatGPT, net jei niekada nesate jų bandę.
  • Kaip automatizuoti kasdienes užduotis, pavyzdžiui, el. pašto atsakymai, dokumentų kūrimas, klientų aptarnavimas ir dar daugiau.
  • Kaip DI gali padėti organizuoti finansinius duomenis ir palengvinti ataskaitų ruošimą.
  • Praktiškus pavyzdžius, kaip DI gali padėti Jūsų verslui taupyti laiką ir išteklius.

 Kam skirtas vebinaras:

  • Smulkaus ir vidutinio verslo vadovams, kurie nori paprastų ir efektyvių sprendimų verslui optimizuoti.
  • Verslo savininkams, norintiems išbandyti DI technologijas be sudėtingų techninių žinių.
  • Marketingo specialistams, kurie nori automatizuoti kasdienes užduotis.
  • Pardavimų vadovams, ieškantiems būdų, kaip greičiau ir efektyviau valdyti klientų aptarnavimą ir pardavimų procesus.

Vebinaro nauda:

  • Sužinosite, kaip DI gali palengvinti kasdienes verslo užduotis ir padidinti darbo našumą.
  • Suprasite, kaip naudoti nemokamus ir lengvai prieinamus DI įrankius be jokio techninio pasiruošimo.
  • Gaunate konkrečius patarimus, kurie pritaikomi Jūsų kasdienei veiklai ir verslo procesams.

APG Media

Apie lektorių:

Lektorius Aurimas Paulius Girčys –  skaitmeninės rinkodaros profesionalas, turintis daugiau nei 15 metų patirtį skaitmeninės rinkodaros srityje. Jis yra APG MEDIA agentūros įkūrėjas ir vadovas, kurio komandoje dirba daugiau nei 12 SEO ir PPC specialistų, strategų. Aurimo patirtis apima darbo su e. komercijos verslais, rinkodaros kampanijų valdymą, bei inovatyvių, technologijomis paremtų sprendimų diegimą verslo procesuose. Karjerą pradėjęs kaip PPC specialistas, Aurimas išsamiai supranta ne tik strateginius, bet ir taktinius skaitmeninės rinkodaros elementus.

Per savo karjerą jis įgijo gilias žinias, kaip dirbtinis intelektas ir automatizavimo įrankiai gali padėti optimizuoti verslo procesus, padidinti efektyvumą ir padėti spręsti kasdienes problemas. Lektorius dažnai dalijasi įžvalgomis apie dirbtinio intelekto ir marketingo automatizavimo privalumus versle, ypač orientuodamasis į paprastus ir lengvai pritaikomus sprendimus, kurie gali būti naudingi tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems verslininkams.

Vebinaro metu lektorius ne tik pateiks teorinę informaciją, bet ir pasidalins praktiniais pavyzdžiais iš savo darbo, parodys, kaip pasitelkti AI ir kitas technologijas kasdienių verslo problemų sprendimui.

Vebinaras vyks internetu, trukmė – 1 val.

Kviečiame registruotis! Registracijos forma

Užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųsta nuoroda. Jei negalėsite dalyvauti vebinaro metu, užsiregistruokite ir gausite įrašą, kurį galėsite peržiūrėti Jums patogiu metu.

Taip pat gali būti įdomu